Telefon Santralları

Telefon santrali günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarıdır. Bugün hemen  hemen her işletme ister IP yapıda , ister analog yapıda telefon santrali kullanmaktadır. Ancak analog santraller ile sayısal ya da ip yapıda telefon santrallerinin arasında büyük farklılıklar vardır. Analog yapıdaki bir telefon santralleri ile sadece PTT hattından gelen çağrıları dahililere aktarabilirsiniz. IP yapıdatelefon santrallerinin üstün özellikleri sayesinde Birçok işletmelere değer katacak uygulamalar yapmak mümkündür.

Cep telefonunuz yada bilgisayarınız ile ofis dışında iken IP telefon santral sisteminize bağlanarak sanki masanızdaymış gibi kolayca hem şirket içi hem şirket dışı görüşmelerinizi yapabilirsiniz.  Bilgisayardan santralinizi yönetebilir arama kayıtları tutabilir, kontörlü ücretlendirme yapabilir gelen aramaların numaralarını görebilir, kredili abone ile her bir kullanıcıya farklı konuşmayı sonlandırma süresi verebilir, hat park edebilir, en ucuz maliyetli hatta yönlendirme gibi özellikleri barındırmaktadır.

IP telefon santrallerinin VoIP ( internet telefonu ) Voice Ocer IP uygulamaları ile ücretsiz görüşme  imkanları sunmaktadır. Sayısal ve IP telefon santral sistemlerinin özellikleri sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Sesli mesaj, çok kullanıcılı konferans SMS alıp gönderme, kablosuz telefon çözümleri gibi daha pek çok özelliği taşımaktadır.

Sizleri AASTRA Telefon Santrallerinin üstün özellikleri ile buluşturuyoruz. AASTRA marka üstün telefon santralleri geleceğin teknolojisini şimdiden sizlerin kullanımına sunmakta üstelik açık lisans modeli ile de telefon santral sistemlerinde bir ilke de imza atmış oluyor. Diğer telefon santrallerin de ek özellikler ve yazımlar için sizden yüksek lisans ücreti istenebilmektedir.Telefon santrali alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biride budur. Santrali alırken hangi özelliklerine ek ücret ödemeniz gerekiyor hangi özellikleri ve yazılımlarına lisanslı sahip oluyorsunuz. Bu gün aldığınız bir ip telefon santralin özelliğini kullanmıyor olabilirsiniz. Ancak yakın bir zamanda IP telefon santralleri standart hale gelecek ve bu gün ihtiyacınız olmayan özelliklere o zaman ihtiyacınız olacaktır o zaman karşılaşacağınız lisans ücretleri bilmeniz gerekir.

IP Telefon santralleri gelişmeye açık ve IP ve bilgisayar teknolojisine paralel olarak gelişme göstermektedir. Bu gün IP telefon santralleri sayesinde şirketlerde şubeler arası görüşmeler ücretsiz olarak yapılmakta gelecekte IP telefon santrallerinin yaygınlaşmasıyla tüm görüşmelerinizi ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Santral Sitemleri

3S Vision IP Kamera Sistemleri

Destek

Art Telekom San.Tic.Ltd.Şti.
Mutlukent Mahallesi Angora Bulvarı
Fesleğen Sokak No:7
Beysukent - ANKARA
Tel : +90 312 472 47 47
Faks: +90 312 472 91 86
Eposta: info@arttelekom.com.tr