Telefon Makinesi Çözümleri

IP telefonu, ayrı bir telefon santrali ve kablolamasına gerek kalmadan, farklı illerde bile olsa şirketinizin tüm çalışanlarının arasında sesli iletişimi sağlamak için mevcut bilgisayar ağlarını ve Internet'i kullanır. Veri, ses, görüntülü iletişim hizmetlerinin tek bir ağda birleşimi, yatırım maliyetlerinin azalması, destek ve operasyon prosedürlerinin basitleşmesini, farklı illere dağılmış ofis ve tesisler arasındaki işletişimin güçlenmesini sağlar.

IP Telephony sistemi tüm telefon konuşmalarınızı, şehiriçi ücretle hatta tamamen ücretsiz olacak şekilde yönlendiriyor. Kimin nereyi ne kadar aradığını gösteriyor. Kimin nereyi arayabileceğini tanımlamanıza izin veriyor, izinsiz aramaları engelleyebiliyor. Siz yerinizde yokken gelen telefonlarınızı kaydediyor. Bilgisayarınızdaki telefon defterinizi kullanıyor. Arayan kişinin numarasına bakarak kimliğini tespit ediyor. İstemiyorsanız size bağlamıyor ve arayanın mesajını kaydediyor. Gelen mesajlarınızı e-posta ile nerede olursanız olun size ulaştırıyor.

Tüm bu özellikleri ile IP Telephony, iş yapma biçiminizi, verimliliğinizi arttıracak şekilde değiştirebilmenize olanak sağlıyor.

IP Telephony kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren, maliyetlerinizin inanılmaz oranda düşmeye başladığını gözlemleyecek ve elde ettiğiniz tasarrufu da rahatlıkla ölçebileceksiniz. Tüm dahili abonelerinizle olan telefon görüşmelerinizi hangi şehirde veya ülkede olurlarsa olsunlar ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Bu sistem sayesinde bir tek sunucu ile 15,000 dahili aboneye ulaşabilecek, eğer sunucu sayısını artırırsanız bu rakamın 500,000'ekadar çıkabildiğini göreceksiniz.

Santral Sitemleri

3S Vision IP Kamera Sistemleri

Destek

Art Telekom San.Tic.Ltd.Şti.
Mutlukent Mahallesi Angora Bulvarı
Fesleğen Sokak No:7
Beysukent - ANKARA
Tel : +90 312 472 47 47
Faks: +90 312 472 91 86
Eposta: info@arttelekom.com.tr