Tümleşik İletişim

Tümleşik İletişim; ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta ve mobilitenin bir araya gelmesini ifade eder. Tümleşik İletişim sayesinde çalışanlar kendi aralarında, müşterilerle ve tedarikçilerle en verimli yöntemle iletişim kurabilir ve iş süreçlerini optimize edebilirler.

Günümüzde tümleşik iletişim çözümleri sadece ses trafiğinin taşınmasını sağlayan bir ürün olmaktan çıkıp ses trafiğiyle birlikte kullanıcılara iş süreçlerini kolaylaştıracak alternatif iletişim yöntemleri sunmakta. Bu noktada çözüm üreten ürünlere baktığımızda hepsinin kesiştiği ortak nokta “Tümleşik İletişim”. Sizlerin de bildiği gibi tümleşik iletişim, merkezi iletişim sisteminizin e-posta, anlık mesajlaşma, faks sunucusu ve mobil iletişim araçlarıyla entegre bir şekilde çalışması anlamına geliyor

Bu çözümü sunan sistemlerde santral sesli posta kutunuza bırakılan sesli mesaj, e-posta ve faks mesajlarınızı tek bir platformda ve mekandan bağımsız olarak yönetebiliyorsunuz. Ayrıca anlık mesajlaşma desteği sunan çözümlerle interaktif ve hızlı bir yazılı iletişim imkanı sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak mobil iletişimi de tümleşik iletişim platformunun bir parçası olarak konumlandırabilirsiniz. Kısaca özetleyecek olursak ulaşılmak istenilen asıl amaç her zaman ve her yerde iletişimi sürekli kılmaktır.

Yeni teknolojiler iletişim odaklı olduğu için üretilen çözümler de insanların iletişim ihtiyaçlarını kolaylaştırmak ve iletişimin sürekliliğini sağlamak için tasarlanıyor. Tümleşik iletişimin sağladığı en büyük avantaj da bu noktada ortaya çıkıyor ve insanlara sürekli iletişim imkanı sunuyor. Ofis dışındayken sesli ve faks mesajlarınız e-mail yoluyla size iletilirken size gelen çağrılar nerede olursanız olun sizi takip edebiliyor. Özellikle pazarda ciddi bir hakimiyet sergileyen akıllı mobil telefonlar için geliştirilen yazılımlar sayesinde masa telefonunuzu mobil cihazınız üzerinden yönetebilir, diğer çalışma arkadaşlarınıza anlık mesaj gönderebilir veya onların kişisel durumlarını mobil telefonunuz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Santral Sitemleri

3S Vision IP Kamera Sistemleri

Destek

Art Telekom San.Tic.Ltd.Şti.
Mutlukent Mahallesi Angora Bulvarı
Fesleğen Sokak No:7
Beysukent - ANKARA
Tel : +90 312 472 47 47
Faks: +90 312 472 91 86
Eposta: info@arttelekom.com.tr